W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj

Zamknij

Co nas wyróżnia

  • Każdego traktujemy indywidualnie. Dopasowujemy naszą ofertę zarówno do osób szukających pracy, jak i do pracodawców poszukujących nowych pracowników. Prowadzone przez nas rekrutacje choć bardzo skuteczne, nie są stresujące dla kandydatów. Staramy się zapewnić im jak największy komfort psychiczny. Pracodawcy przedstawić natomiast pracownika idealnie spełniającego jego wymagania. Kandydatom zapewniamy zawsze atrakcyjne i aktualne oferty pracy, bezpieczeństwo zatrudnienia oraz opcje pracy w kraju i za granicą. Pracodawcy, korzystając z szerokiej oferty naszych usług, również osiągną wymierne korzyści - zoptymalizują swoje koszty i zaoszczędzą czas. Więcej na temat współpracy z timework możesz przeczytać tutaj.

Praca stała

  • Rekrutujemy pracowników wszystkich szczebli. Każdy znajdzie ofertę dla siebie. Kandydaci mają szansę na znalezienie wymarzonej stałej pracy przy bardzo przyjaznej rekrutacji. Pracodawcy zaoszczędzają swój czas i pieniądze. Nie marnują własnych zasobów, a dostają od razu pracownika doskonale spełniającego ich oczekiwania i gotowego do podjęcia stałej współpracy.

Praca tymczasowa

Rekrutacja

  • Zajmujemy się również rekrutacją. Rekrutujemy wszelkiego rodzaju pracowników: kadrę menadżerską na średniego i wyższego szczebla, specjalistów oraz pracowników niższego szczebla.Dokładnie zapoznajemy się z charakterem stanowiska, na które mamy zrekrutować pracownika. Poszukujemy kandydatów spełniających kryteria a następnie weryfikujemy ich umiejętności. W rezultacie pracownik dostaje możliwość zatrudnienia w pracy, która doskonale odpowiada jego umiejętnościom. Pracodawca ma zaś pewność, że kandydat będzie pasował do jego zespołu.

Doradztwo personalne

  • Zajmujemy się również doradztwem personalnym. Oceniamy potencjał pracowników oraz określamy kierunki ich potencjalnego rozwoju. Oceniamy także stopień realizacji wyznaczonych celów oraz efektywność przeprowadzonych szkoleń. Pomagamy podjąć decyzję w sprawie zatrudnienia, awansu, kształcenia czy wynagrodzenia. Dzięki temu zarówno pracownicy jak i ich pracodawcy mogą lepiej wybrać adekwatne do sytuacji działania korygujące lub odpowiednią ścieżkę rozwoju. Przygotowywujemy ponadto systemy motywacyjne dla firm. Wszystkie te działania pomagają lepiej wykorzystać potencjał pracowników.

Outsourcing

  • Możemy zatrudnić wskazanych przez pracodawcę pracowników i oddelegować ich do pracy na określonym stanowisku w firmie pracodawcy. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne w przypadku braku wolnych etatów lub nagłej potrzeby zatrudnienia kogoś do wykonania konkretnych, określonych czasowo czynności. Outsourcing pozwala przenieść koszty zatrudnienia delegowanych pracowników z budżetu personalnego na budżet administracyjny. Rozwiązuje problem limitu etatów. Pozwala uniknąć dodatkowych kosztów, w tym związanych z obsługą kadrowo-płacową. Nasza firma przejmuje dodatkowo pełną odpowiedzialność prawno-finansową wynikającą z zatrudnienia delegowanych pracowników.

Timework

Dane dla kontrahentów:

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jagiellońska 36A/U3
85-097 Bydgoszcz

tel. (52) 370 53 40
fax +48 (52) 370 53 41
e-mail: office@timework.pl

Wykonanie:Robótki Ręczne